Čas Vánoc je opět po roce tu. To už to byl rok?!

20. listopadu 2015 v 22:40 | Benjamin. |  výkřiky
Ahoj,
jsem tu opět po skoro třech měsících. Opravdu je ze mě blogová troska, i když stále doufám, že bych zde mohl být častěji. Ale vejška a přítel mě zaměstnávají dostatečně.
Pozn. pro mě - vážně to za 21 dní to bude už rok stálého vztahu?! :D
A další novinky u mě? Ani ne, vše při starým. Kdyby nááhodou se tu objevil někdo (neobjeví), kdo mě stále čtě (nikdo nečte už tohle), uplně nahoře najdete mé odkazy na Twitter a Instagram, kde jsem rozhodně častěji než tu ;)

VÁNOCE JSOU SKORO TADY!
Vánoce je asi jediný svátek mezi ostatníma (Velikonoce,..), který si pořád tak nějak uživám. Každo ročně u mě začínala vánoční nálada již v září s už nakoupenými dárky :D Tento rok jsem na to jaksi "pozapomněl". Díky vejšce a ostatním starostem jsem to nějak hodil za hlavu i bez uvědomění. Asi se ten vánoční duch začíná vytrácet. STŮJ!

Mě do Vánoc ještě čekájí "úžasné" testy z matiky, podnikové ekonomiky a Evropské Unie, na které se opravdu moc těším! A možná ještě i na opravné právo, tedy až se dozvím výsledky, jestli jsem to podělal nebo ne :D


A KOUPIT DÁRKY! Jediné co mám zajištěné je přítel a jinak bohužel nic. Ve středu přijedu konečně z kolejí domů, tak to vše nakoupím, i když je pravda, že s mými dostupnými financemi toho nakoupím hodně (čti: jsem rád, že mám na kolejích na jídlo..)
Tento rok si, ale plánuji udělat radost zase i já. Minulé Vánoce jsem si nadělil za našetřené peníze iPad mini dvojku, ale po začátku vejšky leží doma ve skříni a už ho nepoužívám ani když jsem tam. Takže ho prodám a plánuji si pořídit Nintendo 3DS :)
Určitě si řeknete - stěžuje si, že nemá skoro ani na jídlo na kolejích, tak proč ty peníze nevyužije jinak?! - lehká odpověd, nechce se mi a chci 3DSko! :D

Všichni milovali Maria, Sonica, Pokémony a Zeldu, když byli menší, některým to vydrželo do teď. A já se do nich zamiluju, KDYŽ MI TÁHNE NA DVACET! :D Meh. Je to se mnou těžké :D První tři hry, které chci (čti: potřebuju) jsou Pokemon: Omega Ruby, Super Smash Bros. a Animal Crosing: Happy Home Designer. Už mám na iPad i kupujícího, ale budu mu to prodávat až příští týden, kvuli tomu, že ho tu nemám. Doufám, že jeho zájem přetrvá - řekl mi dnes do telefonu, ať se mu tedy ve středu/čtvrtek ozvu :)

Tento rok bude u nás na Vánoce i ségra se švagrem. Miluji, když jsou ob-rok tady. Vždy na Štedrý den se ségrou děláme Vosí hnízda a u toho sledujeme vánoční koncert od Stinga. Mohu jen doporučit! (Sting: A Winter's Night ... Live from Durham Cathedral) Tuto aktivitu potom vždy zakončíme Polárním expresem. Tuhle pohádku miluju.

Tak si teď říkám, proč nebloguju? Je to takové osvobozující :) Už si vzpomínám.. Vždy jsem chtěl, abych měl nějakou základnu sledujících a komentujících. Nechtěl jsem jich moc, nechtěl jsem jich málo. A když už se mi podařilo sledující udržet, tak to byl nekonečnej flame lidí, kteří se mi nezamlouvali osobností, články ani snad těmi komentáři.

TO MUSÍM SEHNAT!

Vánočně naladěný Benji ^^

 


Komentáře

1 Amazonka | Web | 21. listopadu 2015 v 18:21 | Reagovat

Achjo, mám ráda vánoce, ale štvou mě dárky... Nejradši bych všem řekla, ať mi nic nedávají, že já jim taky nic nedám, protože tak bych byla nejspokojenější, jenomže to bych vypadala sobecky a líně, že.

2 zora | Web | 23. listopadu 2015 v 17:42 | Reagovat

Gratuluji předem k výročí.

Haha, vosí hnízda s Sting k tomu, dobrej pun.

3 Ennie | Web | 23. listopadu 2015 v 21:18 | Reagovat

jé, to vánoční pozadí je super! :)

U nás v menze vaří docela dobře a ani mi nepřijde, že by se nějak opakovali :). Většinou si každý den vyberu alespoň jedno jídlo (někdy mám problém vybrat mezi třemi :D). A to nejsem zrovna nenáročný typ, co se týče jídla :D. Nejradši mám jídlo, které si udělám a nebo od maminky :D.

Jej, tak to gratuluji k výročí ;).
Také ještě nemám skoro žádné dárky :/. Za to může VŠ! :D Tak Sting si snad pustím :D. A Vosí hnízda bychom (asi spíš jen mamka) letos taky mohly udělat :D. Vždy mi chutnaly a pak nějak přestaly, tak letos bych to mohla zkusit :D.

4 Melany (Newsims) | Web | 25. listopadu 2015 v 16:39 | Reagovat

Ahoj áno naozaj som to ja :) je to asi neuveriteľné ale mám v pláne sa na blog vrátiť tak sa môžeš niekedy pozrieť na nejaké fotky z hry a podobne ak máš záujem :)

5 S c a r s | Web | 27. listopadu 2015 v 19:41 | Reagovat

LOL kámo, za necelý měsíc, budu mít svůj blog už deset let a za tu dekádu, je pořád stejně těžký najít na blogu lidi, kteří ti sednou a mají aspoň pár společných zájmů :D Je to fakt umění najít teď někoho novýho, ale čas od času si fakt sednu k noťasu a hledám blogy podle anime, nebo hudby :D

Každopádně držím palce s testy a školou obecně! :D Ty tvoje vánoční plány zní hezky. Letos budeme slavit první vánoce s tátovou novou přítelkyní a už se dost těším. Jeho první známost, kterou jsem si i já zamilovala :D Navíc nás čeká tradiční návštěva babičky! :D Čím jsem starší, tím více si tyhle rodinné akce užívám a dost mě mrzí, že jsem si to neuvědomila dřív :D Mít rodinu pohromadě je prostě super :D

Achjo, připadám si divná, ale na mě vánoční nálada vůbec neleze :D

6 steel32 | Web | 8. prosince 2015 v 20:48 | Reagovat

nojoo, zkombinovat vejšku a blog není easy :D jinak to s těma dárkama letos znám nějak dobře, i když teda teď je to ještě blíž a já sem na tom stejně blbě :D
a kdo by nevyměnil jídlo za 3DS? pff :D
a nee, polární expres je jedinej film, ze kterýho mi leze mráz po zádech :DD
ale vosí hnízda, to je jiná :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama