do 2017 a ještě dál!

14. ledna 2017 v 12:20 | Benjamin. |  výkřiky
Sobota, přesně 12.00, začínám psát tento článek a už teď se děsím úterka a středy. Debilní zkouškové. Nebyl já kdo twítoval na twítteru, že nechce už pracovní prázdniny a chce zpátky do školy?! Jo, vlastně jsem to byl já.

HEPY ŇŮ JÍR 2k17!Když tak projíždím internetovými servery, blogy, médii, všude, že 2016 byl sh!t rok. Nemohu nesouhlasit, když to ale vezmu obecně. To že k*k*t Trump vyhrál bomby je jedna věc.. Ale pro mě byl 2016 rok dobrý (tedy alespoň jeho druhá půlka). To že jsem si uvědomil, že tuhle školu studovat nechci a že mě to nebaví, no.. Je dobré, když si člověk po 20 letech svého života uvědomí co vlastně chce v životě dělat a já si to KONEČNĚ UVĚDOMIL! *prosím fanfáry a konfety* Hotelovku už dostuduji, přece jen už jsem v půlce druhého roku a byla by blbost to skončit, hlavně kdybych šel znovu, tak bych si bakaláře doplácel a stejně.. plno lidí pokračuje na návazko nebo jde pracovat do úplně jiného oboru, než vystudovali. A tím se dostáváme k mé *sladké budoucnosti*. ÚČETNICTVÍ - věc, obor, kterou plno lidí nesnáší, aneb když se podívám na naší třídu v tomto semestru.. zajímalo by mě jak si poradí v letňáku s daněma. Tak jsem si uvědomil, že mě to vždy i bavilo, odmaturoval jsem z ekonomiky/účta s 59 body z 63 a teď jsem si to utvrdil. Nejvějtší paradox je asi to, že v účetnictví dělá máma, dělala to ségra, strejc dělá účto soukromě firmám, no.. :-D Takže hotelovku neskočím, stejně je to taky ekonomický obor, státnice z mikroekonomie, makroekonomie, světové ekonome bude p*del..

A jak jinak byl 2016 kromě mého prozření?! Dobrý, splnil jsem si jeden z mích životních snů. Můžete si říci, že je to blbost a předražená blbost a prostě blbost, ale.. Těsně před zkouškovým v letním semetru mi umřel notebook. Už druhý chvíli po záruce. Na*sral jsem se a bylo to. Bohužel jsem u sebe neměl peníze, tak mě rodiče založili, ale byl jsem v práci podstatě celé prázdniny a vrátil jsem jim vše do koruny. Ano, jablíčkář už na 100% a pořídil jsem si MacBook Air 13" :-D
Musím říct, že i když už ho mám 3/4 roku, tak pořád šlape jak hodinky a já jsem spokojený. U mě byla priorita aby nový laptop měl dlouhou výdrž (11 hodin reální výdrž - děkuji pěkně), lehce se přenášel (hliníková tenká konstrukce - děkuji pěkně) a abych si na tom zahrál pouze 3 hry, které já hraji a to Minecraft, Sims 2 a Left 4 Dead 2 a vše mi to skvěle splňujě. Ať si na apple nadává každý jak chce, ale já jsem spokojen.

Menší dodatek k tomu. Stal se ze mě sice už 100% iSheep, ale to co představil Apple na poslední Keynote?! Úžasné MB PRO?! Sorry, ale ne :-D :-D

Tak jsem poslední dny prolízal blogy a říkal jsem si *už asi po sté, tisící, milionté*, že bych se mohl zase vrátit na blog, přeci jen jsem nenapsal nic už od srpna, ale potom jsem tak prolízal ty, kde jsem dříve chodil a četl a je vidět, že už to skoro nikoho nebaví ani nebere. Blogy, které měli i 4 roky v kuse velkou návštěvnost, hromady komentářů.. jsou teď rádi za jeden, dva a pořád moc nikde nevidim nějakou novou komunitu, jako jsme byli my. Je taky pravda, že já se do té komunity zapojil někde v 12-ti letech a už je mi 20 a je to nějaká doba. Je možné, že se někdy odhodlám, mám silný nápad na povídku, přidávat nějaké screeny z her, ale nevím jestli mi to za ten jeden komentář stojí *nechci stovky, stejně tu na tom blogu skoro nejsem*. Když už, tak přidávám na různá fóra, kde získám větší odezvu. Podle mého je už éra blogů za námi nebo tedy alespoň za mojí generací, protože opravdu nikde tu novou komunitu nevidím.

Nějak jsem se rozepsal, na to, že jsem tu pár měsíců nebyl. Pokračuji?!

No nic, musím se jít začít učit. V úteru mě čeká druhý pokus v Trh práce a polika zaměstnanosti a ve středu Marketing. Ale jsou to poslední dvě zkoušky, na to, že jsem měl 15 předmětů, tak jsem to zvládl rychle a jsem na sebe docela pyšný. Plno lidí má roztahané zkouškové až do února. Ehm a asi jen mě a pár vyvolených se může stát, že dostají ze zkoušky 103b ze 100b :-D

No, nevím kdy se ozvu, snad dříve, sám doufám.

Když už jsem tu, tak jsem alespoň lehce, ale opravdu lehce překopal rubriky a vytvořil novou s pracovním názvem "mimo mísu" a přesunul tam články z výkřiků *rubrika, která má představovat deník*, které se tam nehodily.

Kdyby jste mě opravdu někdě chteli sledovat - a budu jedině rád, v pravo v menu máte odkazy na moje profily na servery, kde se potloukám :-)

cigaretka a ba-yyyyyy!

Váš Benjamin.

 


Komentáře

1 Ennie | Web | 18. ledna 2017 v 17:23 | Reagovat

Ahoj! Už aby po tom zkouškovém bylo. Taky mě to docela vyčerpává.

To je super, že sis uvědomil, co chceš dělat. Jo, teď frčí "videoblogy" :D. A myslím, že pořád nějak ty blogy taky jdou, ale už to není, to co by nás "starší" zajímalo ;). A kde pořád brát čas blogovat, že? :) Ale je fajn se čas od času ozvat…

Jé, tak to doufám, že se zkoušky povedly a už budeš mít pokoj :). Já měla taky teď v úterý a dneska. Ale ještě mě čeká jedna nejtěžší a zítra a v pátek musím(e) dodělat závěrečnou práci k jednomu výzkumu. :/

2 A R G E N T U M ♡ // steel32 | Web | 29. ledna 2017 v 21:05 | Reagovat

áá, koukám, že je nás čím dál víc, co si v roce 16 uvědomilo, že nechce studovat to co studuje :D ale účto je fajn, u mě s tím pracuje ségra a jako nestěžuje si :D (pro mě je to zase moc velká nuda asi, i když mě ve škole bavilo :D)
a jooo, taky mi přijde, že to blogový období je někdy jinde, kde jsou ty doby, kdy blogy byly vyhledávaný a byly i stovkový návštěvnosti? :D (přesunulo se to na blogspot a pak na youtube!!)
a přidávej vííc určitě, i když nás je jenom pár, tak pokud nás to baví, tak blogovat budem! :D
a macbook zavidím, je to fakt skvělej noťas! :D

3 sarushef | Web | 10. února 2017 v 18:45 | Reagovat

Jeee, co studujes? ty predmet zni hrozne zajimave.. A za 11h vydrze baterky bych zabijela :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama