Mějte se.

5. prosince 2017 v 13:11 | Benji. |  výkřiky
Bloguji někde od roku 2009 ? asi..
Už to asi nemá cenu natahovat, poznal jsem tu mnoha skvělých lidí, ze kterých už nebloguje snad nikdo a už s nimi ani nejsem v kontatku.
Povídejte mi něco o tom, že už blog není to co bývalo, měli jste tu být v té době před 7 lety(někteří z Vás tu samozřejmě byli, vím o tom), to bylo skvělé :)

Snažil jsem se aspoň jednou za nějakou dobu něco napsat, většinou to stálo za prd a měl bych si konečně uvědomit, že tohle už není pro mě.
Už jsem vyrostl z toho, že musím každou věc co se mi stane v životě psát na internet.

Jsem teď rád za svoje soukromí a to si držím. Jsem ve třetík ročníku bakalářského studia, chci navazovat na inženýra a chci se toho držet, začít si tvořit nějakou kariéru, trávil volný čas s přáteli, rodinou a ne tady.

Myslím, že nějaká ta kreativita ve mě i zbyla, ale přešlo mě psaní povídek, básniček, dělání vzhledů blogu, grafiku,.. když už mám kreativní chvilku, tak zapnu nějakou hru, něco si nakreslím a tím to asi končí.

Byly to super léta blogování a i to, že jsem dosáhl toho, co jsem chtěl vždy, vydržet na nějakém blogu dlouho a podívat se do archívu a zjistit, že tam mám hromadu měsíců a i pár let.

A taky vzpomínka.. mánie SIMS blogů, to bylo něco. Když jsem měl svůj a zároveň jsem se podílel hned na druhém nejnaštěvovanějším.. :D

Uměl bych si i možná představovat dál blogovat, ale s nějakou komunitou, ne s tím co z ní už jen zbylo, když tato doména nedělá už nic jiného než jen chátrá.

Miluju Vánoční čas. Až na ty zkoušky.. je to krásné období :)

Se s Vámi loučím, myslím, že teď už vážně.

Kdo ještě blogujete.. držím palce, je to super věc, ale není to na vždy :)

Mějte se!

A ještě kdyby:

INSTAGRAM | TWITTER

Dojděte, napište mi :)

P.S.: KATASHI, SINAI, BORŮVKOVÁ! Jestli tohle čtete, i když předpokládám, že už pár let ne. OZVĚTE SE SAKRA TAKY! :D

BAYYYYYY!

Benji,

Edgar, Smoky, Standys, Chesterrisimo, Lišák.. :)

Přezdívek jsem měl hodně.. :D
 


Komentáře

1 Ennie | Web | 7. prosince 2017 v 19:48 | Reagovat

Několikrát jsem měla chuť skončit :D. Ale občas mám prostě potřebu se podělit o své myšlenky :D. Ale Tobě přeji hezký život bez blogu :). A ať úspěšně doděláš bc. a pak i toho inženýra ;).

2 Sin | 12. ledna 2018 v 7:46 | Reagovat

Dari sa? :)

3 Kat | 8. března 2018 v 12:26 | Reagovat

Tobě ať se též daří Bene! Jak v osobním tak studijním životě (protože jak mi za ty čtyři roky univerzitního života došlo, jsou to dvě rozdílné, ne vždy moc dobře propojitelné věci). A tobě též, Sinai, já tě vidím!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama